Úradné hodiny

Farské oznamy

od 14. do 21. apríla 2024

EUCHARISTICKÁ ADORÁCIA

Každý štvrtok je po večernej sv. omši do 19.00h neanimovaná eucharistická adorácia. V nej vytvárame priestor výlučne pre stíšenie sa na osobnú modlitbu.

SV. OMŠE - KOSTOL SV. ROZÁLIE

Od stredy 17.4.2024 (vrátane) budú každú stredu bývať sväté omše o 18.00 v kostole sv. Rozálie.

NEDEĽA DOBRÉHO PASTIERA - ZBIERKA NA SEMINÁR

V nedeľu 21. apríla 2024 (Nedeľa Dobrého pastiera) bude po všetkých sv. omšiach zbierka na seminár. V túto nedeľu sa zároveň konajú osobitné modlitby a prosby za kňazské a rehoľné povolania.

BRATISLAVSKÉ MESTSKÉ DNI – KOSTOL SV. ROZÁLIE

V rámci Bratislavských mestských dní budú v sobotu 20. apríla 2024 v kostole sv. Rozálie prebiehať prehliadky kostola so sprievodcom so začiatkom o 13.00, 14.00 a 15.00 hod.

V ten istý deň o 18.00 bude na „Rozálke“ koncert Mily Medvedovskej a Daniela Špinera a speváckeho zboru, ktorý vedie pani Mila.

OBČIANSKE ZDRUŽENIE SV. MARGITY

Aj tento rok môžeme podporiť naše Občianske združenie sv. Margity formou 2% z daní.

Zároveň by sme chceli poďakovať za doterajšiu podporu OZ sv. Margity, ktoré sa podieľa na podpore rôznych projektov vo farnosti (ako napríklad: Farský deň, Detské letné tábory, Margitské a Rozálske hody a iné farské aktivity).

OBČIANSKE ZDRUŽENIE VŔBY

ktoré sa venuje dospelým onkologicky chorým pacientom v nemocnici, hľadá nových dobrovoľníkov.

Na infostretnutie, ktoré sa uskutoční v stredu 17. apríla 2024, je potrebné prihlásiť sa vopred, najneskôr do pondelka 15. apríla 2024 na kontaktoch uvedených na plagáte na výveske. Podmienky a bližšie informácie na www.vrby.sk.

ZAPISOVANIE SVÄTÝCH OMŠÍ

Zapisovanie úmyslov svätých omší na mesiace apríl a máj je možné v sakristii kostola, alebo vo farskej kancelárii. Nie je možné elektronické ani telefonické nahlasovanie.

NEDEĽNÝ ZVONČEK

Svoju nedeľnú oferu na réžiu kostola a farnosti môžete vložiť do pokladničky v kostole, alebo poslať na bankový  účet farnosti: SK40 0900 0000 0051 6504 0345.

Štedrosť vášho srdca nech odmení Všemohúci Boh!